Взуття для водіння

Яке потрібне взуття для водіння? Чи є якісь правила?

Взуття для водіння

У світі жінка- активний учасник дорожнього руху. Сьогодні жінка за кермом уже нікого не дивує. Вона, як і всі водії, може і отримати, і в ДТП потрапити. Сплатити штраф пдр можна онлайн.

Чоловікам набагато простіше. Їм варто лише застрибнути у машину та можна їхати. А дівчатам і жінкам необхідно підібрати взуття для того, щоб було зручно і красиво, і модно.

Усі вважають, що взуття на підборах не можна одягати, якщо ти за кермом. Наші жінки дуже кмітливі, для водіння одягають кросівки, а виходячи з машини, надягають гарні черевички на каблучці.

Взуття для водіння, потрібно вибирати ретельно, він повинен бути не на товстій підошві, повинен гнутися і в жодному разі не на шпильці. Вам буде незручно, якщо нога буде на вазі, та й довго так не може продовжуватися, ви можете легко зламати шпильку. Нога в товстій підошві, не така чутлива і ви не відчуєте дотик до педалі і це може призвести до серйозної аварії.

Хочу сказати, що я – водій зі стажем. Мій інструктор (дякую йому величезне) завжди казав мені: «Ти повинна вміти керувати машиною в будь-якому взутті. Ніколи не перевзуйся». Я вже багато років роблю. Ніякого змінного взуття.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.